DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

 

tak co se u nás děje

 

2013-2016- Nazdar přátelé a kamarádi. Jak jste si všichni určitě všimli poslední tři roky se tu nic nedělo. Ale to se nedá říct o naší partě. Vezmu jen ty nejdůležitější novinky. Takže Pepča se stal otcem. Bubíno se stihl oženit a taky splodit potomka. A náš Zdenda je v očekávání. Většina party vyměnila stroje. Rozrostli jsme se o novou partu lidí v Opavě tedy nám v roce 2016 vznikl KST OPAVA. Na příští rok chystáme s klukama z Opavy pár zajímavých akcí tak doufejme, že se dílo podaří a potkáme se tam v hojném počtu. O všech akcích se dočtete zde. tak se lidi mějte a KST is not dead!!!! 

 

25.11.2013-Tak jsem tu pro vás opět po roku..... Zdravim všechny, kdo sem ještě chodí, teda spíš nechodí. Vím nic se tady neděje nic se tady nemění. Ale bude se měnit to slibuju protože mi ted odpadli nějaké povinosti, postarám se o to aby se sem dostali všechny aktuální fota z uplynulého roku. Jinak se máme všichni dobře. Jo a hurrááá oba kacini se konečně stali oficialnimi jezdci ,o). Takže jsme navštívili 2. ročník motosrazu ROXOR, byl to opět povedený ročník. Užili jsme si pár pěkných vyjížděk léto bylo pěkné takže se jezdilo a jezdilo.Tak to je asi tak vše co jsem chtěl řict. Jo ještě KST PIČO!!!

 

21.11.2012-Zdravíčko lidi tak jsem tu zas po roce abych nějak zdokumentoval sezonu 2012. Zase musíme pochválit počasí protože bylo vedro a vedro a vedro.Hned z jara jsme vyslaly zástupce na zahájení sezóny pořádané MOTOKLUBEM JESENÍK. Dále jsme stihli navštívit 1.ročník MOTOSRAZ ROXOR JESENÍK a musím říct že se to kulukům jesenickým povedlo. Na této akcičce jsme měli dokonce i želíska v ohni v závodech sprintů :D. Dále nás bylo vidět i na Motopárty Pastviny, také velice vydařená akce. Taky v létě proběhla výroční schůze klubu, opíkačka a ožíračka byla skvělá!! Léto uteklo a byl tu podzim. Takže hlavní zpráva podzimu byla že se náš zakládající člen bubíno trochu rozsekal na svém enduru naštěstí to odneslo jen rameno, naražená prdel a modřiny. Ted uz je v pořádku dokonce i osedlal už pár motorek takže se dá říct úspěšná rekonvalescence. Jinak gratulace kacafírkům k jejich úspěšnému zvládnutí autoškoly a když už jsem v těch gratulacích vše nej všem co měli ted na podzim narozeniny tedy Zuzka, Palec a Stáňa. A ještě teda poděkování Zuzce za super párty. A co nás čeká a nemine? Takže ted určitě pomalu Mikuláš, Vánoce a Silvestr. A všechny zábavy a večírky s tím spojené. Dále všem slibuju že dodám velký vagón fotek jen co se dostanu k Zuzce s fleškou nebo diskem. Takže lidi zdar a zas doufam že ne za rok tu něco přidam. 

 

15.1.2012-nazdar lidi vítám vás v roce 2012 tak dalsi rok je za náma no. Tak co se u nás dělo?No tento rok byl pro KST nic moc.Co se naplánovalo to se nesplnilo, ale tak mělo to dost důvodů, které tady rozebírat nebudu.Ale jinak to byl krásný poklidný rok všichni jsme ho přežili ve zdraví a to je nejdůležitější!!A co máme v plánu na další rok??Takže hlavně jezdit jezdit a jezdit!!Takzvaně návrat ke kořenům takže bude hooodně veselo lidi!!!Joo a málem bych zapomněl chci za klub popřát BUBÍNOVI a ZDENDOVI vše nej nej k jejich narozeninám hodně najetých km a hlavně pořád aspoň jedno kolo na zemi.

2011

23.12.2011                      

         

12.12.2011-skoro po roce jsem přidávám novinky a moc se za to omlouvam no ale co už.Tak co se u nas děje?Všeobecně vládne v klubu pohoda sezona už je ta tam, ale byla docela dlouhá a teplá bych řek hlavně se vyvedl podzim.Škoda jen že klukum z Crazy Horses nevyšel jejich každoroční výbornej sraz HABINA ale tak příští rok má být takže aspoň že tak.No aspoň jsme vyjeli na Pastviny a zůčastnili jsme se Javornických sprintů.Ale léto jsme prožili tak jako vždy motorky,párty,a pořád dokola. No jinak se schválily nové barvy klubu, tímto děkujeme Pospovi za super práci.Takže lidi se mějte užijte si zimu, svátky a taky silvestra.

 

11.2.2011-zdar lidi takže se tu zas dlouho nic nezměnilo ale tak nějak zas nebyl čas!!Tak co jak se mame??Mame se dobře přežili jsme svatky a silvestra a je tu další rok.Konečně to venku vypada že bude teplo pomalu odzimujeme motorky a zase palba.V klubu je nové snad jen ze klub bude mit nové barvy new logo muzete vidět v levém horním rohu stránek!!takže tak Jinak jsme v unoru oslavili dvoje narozeniny Jardy Randuse a našeho prezidenta Kacafírka byl to super večírek a ještě jednou za všechny z klubu vše nejlepší!!

2010

17.11.-nazdar lidi zase se omlouvam že tu ty novinky píšu po takové době takže sorry jinak co se dělo no takže leto proběhlo parádně jezdolo se grilovalo se pilo se no prostě paráda a léto jsme zakončili jako vždy motopárty habina a byla parádní ale to je jasny jako každý rok!!po habině se pomalu schylovalo k podzimu a to značí že byly tradiční oslavy kdy palec s jeho drahou polovičkou slavili narozeniny a hned po nich slavila zuzule takže zase bylo o zábavu postaráno a bylo to fajn fajn fajn fajnový!!no a ted je tu podzimek no a někomu zase začaly školní povinosti jiní opět nastoupili do roboty a tudíš není tolik času na nic ale aspon bubák honí kilometry co to jde!!jinak v klubu neproběhli žádné změny co se týče členů nebo jejich funkcí.ted jen doufat že podzim bude mírný a zima ještě mírnější.no to bude asi vše pro zatím doufam že se k těm novinkam udu dostavat častěji teda jestli to tu někdo čte no jestli jo napište do vzkazu co bych měl doplnit jo diky

30.6.-zdravíčko kluci a holky už jsem tu dlouho nepsal žádné novinky z garáže za co se velice omlouvám ale bohužel jsem toho měl posledni dobou tolik že jsem se k tomu prostě nedostal.Takže jak to u nas vypadá zatím velice pracovně,protože kluci pracují na svích strojích které opět předělávají k obrazu svému.ale konočně je tu léto a to je prima takže se bude jezdit grilovat pařit pít....takže super super super!!Doufám že si to léto společně pořádně užijeme!!takže létu a motorkám zdar

29.4.-nazdar lidi tak co mame noveho??takže konečně to vypada že je zima nadobro pryč a je tu teplo což je vynikající.No v klubu je vše v naproste pohodě pár z nás vyměnilo stroje a někteří se na to chystají.Jinak dva naši členové Pepča a Škut oslavili v dubnu narozeniny takže timto ještě jednou vše nej nej a vždy aspon jedno kolo na zemi!!!Jo a škut vytahl z kopřiv svou jawku takže tato sezona bude plna překvapení:D tak lidi jezděte jezděte a jezděte zdar 

5.3.-PŘEJEM VŠE NEJ PREZIDENTOVI K JEHO XTÝM NAROZENINÁM

28.2.-zdar jak svina-tak další měsíc je za náma a vypadá to že zima už konečně končí takže většina z nas začala chystat stroje na sezonu takže ted jen čekat na ještě o trochu teplejší počasí a hurá na silnici.jinak co se delo v unoru zajimaveho dlo by se říct že ani nic byla zima jak v rusku tak co se taky dalo dělat.Jen jsme opět jako každý rok navštívili tradyční maškarní ples ve Velké Kraši akce byla velice povedená příští rok všem doporučuji nějake fota z plesu jsou na webu obce Velká Kraš. 

27.1.-zdar lidi-takže o vikendu zdenda a bubino slavili narozeniny akce byla velice povedená takže ještě jednou vše nej jinak nastala nam krutá zima takže nejlepe je sedet v dilně nebo hospodě a popíjet svařák nebo čaj s rumem popřípadě se slivovicí nebo čistý rum popřípadě slivovici. 

17.1.-čest kluci a holky takže bude tomu rok co nam fungujou tyto stranky takže to tu chtělo trochu změnu no takže jsem to tu trochu pozměnil no takže pište jak se vam to líbí.

4.1.2010-NAZDAR lidi tak tu máme nový rok ten starý už je pryč a myslím si že byl docela úspěšný ,ale to záleží na každým že.Ale pro náš klub byl určitě v pohodě podařilo se udělat pár věcí na kterých se schodli všichni členi což není u nás tak časté :D naše řady se rozrostli o nové členy což je určitě taky další velké plus prostě rok 2009 byl pro KST pohodovej.A co se u nas dělo v prosinci?Hlavně popíjelo a samozřejmě se slavily svátky.Jo a slibuju že fotky z pasovačky dodám v co nejkratší době.Ale dneska koukám z okna a sněhu je požehnaně no ale co je leden že.Ale tak myslím že to zachvilku sleze a ani se nenadějem a bude zase teplo a pohodička.Takže všem za klub KST přejem at rok 2010 je pro všechny úspěšný at najezdíte mrtě kilometrů a hlavně bez nehod!! 

2009

5.12.-zdravíčko všem co sem chodí vím že se toho tu za poslední dobu moc nezměnilo a omlouvam se za to ale časově je to na chuja.Co se u nas dělo ty dva měsíce??No určitě jste si všimli že se naše řady rozrostli o nové členy!!!jinak v garáži panuje poklidná nálada někteří opět překopaly stroje (kacafír) ,někteři zase zhoblovali gumu a nechávaji stroje odpočívat, i když některé víkendy byly moc pěkné a docela teplé.Ale vypáda to že už udeřila zima a nastává endurácké počasí takže bahnáci vpřed!!No a ted se samozřejmě všichni těšíme na vánoce a akce mezi svátkama a že jich zase bude a určitě na pořádného silvestra to dostne zase pajšl zabrat!!

6.10.-zduř-je to tak přišel na nas podzim a teploty jdou velmi rychle dolu a ted jen čekat na snih, ale myslim si nebo teda aspon doufam že zima přijde co nejpozdejc bo jsme byli celý rok hodní a zasloužíme si to že!!ale září se docela povedlo zase jsme zažili krasných pár večírků třeba pája a zuzule slavili narozeniny a obě oslavy se povedly.Ale byl to i smutný měsíc.....myslím že netřeba komentaře.

30.8.-zdravíčko takže prázdniny jsou za náma škoda škoda škoda některé z nás čeká návrat do školních lavic no prostě hnus ale prazdniny jsme si užili co se tedy u nás dělo v srpnu??bylo toho dost samozřejmě se jezdilo a pařilo ale dokonce i bouralo někteří na dvou někteří na čtyřech kolech ale všichni jsme zdraví a to je hlavní!!Jinak už tradičně jsme navštívili motopárty HABINA X. jako každý rok to byl nářez sice nás v sobotu trošičku zlobilo počasí ale pod stanama nepršelo a rum hřál kvalitně!!domů jsme se dostali všichni v pořádku i když někteří s malími zavadami na strojích ale to se nám většinou děje každý rok :D:D

6.8.-čest že tak co se dělo v červenci tak ladili se stroje na nejvyšší výkony hlavně Milan a Zdenda, už mají oba téměř hotovo!!Samozřejmě proběhla i nějaká ta akce jako například na krašském lomě.A ke konci měsíce dokonce i palec zahájil naplno sezónu:D.Ted se jen tíšeme z hezkého počasí a doufáme že vydrží co nejdéle aspon do Habiny!!

17.6.-nazdar lidi takže dlouho tu nepřibyly žádné drby z naší garáže takže květen byl ve znamení alkoholu a různých párty at už stavěni nebo kacení máje narozeniny pomaturitní večírky....pařilo se na všech frontách ale všichni žijeme a těšíme se z dobrého počasí

17.4.-18.4.se sejdeme v naší klubovně účast členů je povinně nepovinná,ale jestli chcete vědět co se bude dít(taky do toho můžete kecat když tam budete)tak by jste se měli ukázat přesnější datum konání se dozvíte včas to se bát nemusíte

4.4.jsme si zazedničili na naší klubovně.Brigáda dopadla úspěšně žádné zranění a snad to bude držet:) takže děkujeme všem co přišli pomoct!!

11.3.víkendová akce byla opravdu vydařená takž doufam že mi někdo co nejdřív dodá fota a já je tu někam napráskám jo a trošku jsem upravil členy

v sobotu 7.3.2009 se u na v klubovně kalí slavíme narozeniny dvou Jardů jednoho našeho prezidenta a jeden naš dobry kamrad a čekatel na barvy tudíš jste všichni zváni začátek akce je plánovaný na 18:00 a nebo kdo jak si to namíchá takže v sobotu čest v šest

denní menu:D bečka, maso, buček(néé mára), pančovaný rum a vodka, 20l vína=to co ve viných sklípcích zbylo přijdte nam stím pomoct!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

20.2.náš klub vyrazil na maškarní ples do Velké Kraše nálada i masky byly parádní v nejbližší možné době dodáme foto.

17.2. http://www.zkouknito.cz/video-kst?m=fe73aa2ea3 -koukejte na video!!!:D

 15.2.Hodil jsem sem nějaké další fotky

    http://palcak.rajce.idnes.cz/silvestr_2008/ -tady je silvestr 2008

    http://palcak.rajce.idnes.cz/zevling_garaz/ -a tady par fotek ze zevlovani v garáži

13.2.Máme v klubu novou funkci je to pokladník a je to Palec tunelář jeden

11.2.Tak lidi podařilo se mi dat dohromady per fotek co fotili kluci a holky na Habine tak se na to kouknete tady je odkaz http://palcak.rajce.idnes.cz/habina_08/            

24.1.Zdenda a bubák slavili narozeniny.Akce se povedla taky se brzy podíváte na naše ožralé ksichty tedy fotky dodám hned jak je dostanu do ruk.Mělo se sice pařit doposrana ale nevim jestli se to někomu povedlo kdyžtak napište do vzkazů jak jste dopadli a jaké sváma cloumaly pocity:D.

22.1.Spuštěny stránky motobandy KST

Administrace WebSnadno | Tvorba webových stránek na WebSnadno  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek